skip to Main Content

Följ oss på Instagram

Nu har vi öppnat konto på Instagram – #clubbergerdespyrenees

Som rasklubb har vi till uppgift att väcka intresse för våra raser, informera och sprida kunskap om rasernas beteende, användningsområde, utbildning och vård. Dessutom vill vi dela med oss av klubbens arbete och aktiviteter.

Här kan du som medlem vara med och dela med dig av kunskap och händelser! T ex tagga oss så lägger vi upp ditt foto direkt från kontot. 
Eller om du skall ut på äventyr, gå en rolig kurs, ställa ut, håller på med en viss träning som du gärna vill dela med dig av. Isåfall kan du få tillgång till instagramkontot under en viss period och själv direkt lägga upp bilder och filmer! Hör av dig till info@clubbergerdespyrenees.se

Just den här helgen får vi följa med på CBP årsmöte, som går av stapeln på söndag 9 februari i Kinnared! Bli en följare på Instagram och häng med!! 😀


Back To Top
Sök